Звіт готується державною мовою.
Дата заповнюється у порядку: число, місяць, рік.
1. Щодо пункту 1
Головний розпорядник коштів зазначається відповідно до бюджетного законодавства. Джерело фінансування закупівлі визначається відповідно до підпункту 4 пункту 2 Тимчасового положення. У разі, якщо замовником є підприємство, яке здійснює закупівлі за власні кошти, у підпункті 1.2 зазначається: «Кошти підприємства». Розмір бюджетного призначення або очікувана вартість закупівлі зазначається у гривнях (цифрами та прописом)
2. Щодо пункту 2
Щодо підпункту 2.1. Замовник визначається відповідно підпунктів 8, 13 пункту 2 Тимчасового положення. У разі здійснення закупівлі підприємствами, замовник визначається відповідно до абзацу четвертого пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2008 №274 «Про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти».
Щодо підпункту 2.3. Зазначається найменування населеного пункту, району, адміністративно-територіального суб'єкта (область, Автономна Республіка Крим, місто Київ або Севастополь), вулиця, номер будинку, поштовий індекс.
3. Щодо пункту 3
Інформація про предмет закупівлі зазначається відповідно до пунктів три, чотири Тимчасового положення.
4. Щодо пункту 4
Якщо замовник додатково розміщував оголошення про здійснення процедури відкритих торгів у міжнародному виданні чи міжнародній мережі електронного зв'язку, зазначається назва видання (адреса в електронній мережі), у якому було розміщено оголошення, а також дата розміщення оголошення.
5. Щодо підпункту 5.1
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій для процедури відкритих торгів становить 30 календарних днів від дати опублікування оголошення про проведення процедури відкритих торгів. В окремих випадках цей строк може бути скорочено до 15 календарних днів, у цьому разі потрібно викласти в пункті 11 причини скорочення строку.
У разі проведення процедури двоступеневих торгів строк подання попередніх пропозицій не може бути менше ніж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення процедури двоступеневих торгів.
6. Щодо пунктів 6, 7 і 8
У разі вибору кількох переможців торгів, якщо в тендерній пропозиції замовник передбачав можливість подання учасниками тендерних пропозицій тільки стосовно частини товарів, робіт чи послуг, що закуповуються, зазначається інформація про всіх переможців торгів, визначених за результатами розгляду й оцінки тендерних пропозицій.
Якщо договір про закупівлю укладено в іноземній валюті, замовник у Звіті про результати здійснення процедури торгів повинен зазначати еквівалент вартості договору в гривнях. При цьому замовник фіксує курс іноземної валюти на дату укладення договору про закупівлю з переможцем торгів.
Якщо договір укладено на умовах, які не передбачають сплати ПДВ, замовник повинен робити примітку "(без ПДВ)".
У підпункті 7.3 зазначається найменування населеного пункту, району, адміністративно-територіального суб'єкта (область, Автономна Республіка Крим, місто Київ або Севастополь), вулиця, номер будинку, поштовий індекс.
7. Щодо пункту 9
Пункт 9 заповнюється лише в разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися, із зазначенням причин відповідно до пунктів 62, 63 Тимчасового положення.
8. Щодо пункту 11
У цьому пункті замовник зазначає таку інформацію:
виклад причин і обставин, якими керувався замовник під час обрання іншої процедури закупівлі, ніж процедура відкритих торгів, з обґрунтуванням її вибору;
причини скорочення строку подання тендерних пропозицій;
стислий виклад критеріїв порівняння та оцінки тендерних пропозицій і визначення переможця процедури закупівлі;
у разі відхилення окремих або всіх тендерних пропозицій обґрунтування підстав відхилення
у разі коли в результаті торгів не було укладено договір про закупівлю, — підстави прийняття такого рішення
відомості про запити щодо роз'яснення змісту тендерної документації, відповіді на них та будь-які зміни цієї документації;
відомості щодо призупинення процедури закупівлі внаслідок оскарження дій замовника;
якщо залучались експерти для участі в процедурі закупівлі, - коротка інформація про них та умови їх участі;
інші необхідні, з точки зору замовника, зауваження та коментарі.